vineri, 1 august 2014

Japan

I like...I love....JAPAN!!!!!!

imi place tot la tara asta...cultura...traditiile...templele...orasele...peisajele si oamenii...comportamentul lor!!!
Imi doresc ca intr-o buna zi sa o pot vizita...




luni, 21 iulie 2014

books

hey fetelor !!!!

Luni, un nou inceput de saptamana caniculara:)
Am fost atat de ocupata cu locul de munca incat nuu am avut timp de nimic:( dar saptmana asta va fii cu siguranta una placuta si relaxanta!!
Am tot citit pe diverse bloguri de cartea " Fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor" - Ute Ehrhardt

incat m-am decis sa o achizitionez:D...si in sfarsit aseara a fost momentul acela:)) Am cumparato din kaufland si a costat 24,99 lei
Abia astept sa o citesc si o sa va spun parerea mea depre aceast carte...mie una imi pare interesant titlul si sper sa nu ma dezamageasca continutul:)
Urmatoarea pe lista mea este "Fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimic" - Ute Ehrhardt :D

voi ati citit vreuna din aceste carti?Astept parerile voastre!!

Sa aveti o saptamana minunata!!!

miercuri, 4 iunie 2014

amintiri...



hey fetelor??? Ce faceti voi???? eu sunt intr-una din zilele acelea nostalgice ...imi amintesc de copilarie...de prostioarele pe pare le faceam...de liceu....Abia astept sa ajung acasa la mama sa revad toate pozele:)

Imi e dor de toti prietenii din copilarie chiar daca cu unii nu am mai vorbit de ani....de cei din liceu...:(
de ce a trebuit sa crestem?:(



Sysuletzul meu:X iti multumesc din suflet ca ai fost mereu langa mine...chiar daca nu fizic...ai fost cu o vorba buna....cu un sfat, care m-a ascultat si care m-a tras de urechi cand o luam razna:))ma faceai sa zambesc cand eram trista dar ma si aduceai cu picioarele pe pamant cand credeam ca zbor:)).Sinngura persoana care a fost cu adevarat sincera cu mine oricat de dur ar fii fost adevarul...Imi pare rau daca te-am dezamagit si nu am fost tot timpul langa tine:( imi doresc din suflet sa nu ne indepartam niciodata...

Americanca...divutza:)) tot timpul am crezut ca noi comunicam telepatic:))....doua zapacite si cu capul in nori...printre putinele persoane care reuseau sa ma faca sa rad in hohote si in cea mai proasta zi...iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru mine !!!

scuzati poza:)))....Nyko...singura persoana din liceu cu care inca tin legatura...o fata puternica si o prietena buna...


Florykycu mic...ce dor imi e de tine...ce dor imi e sa vorbim cu orele...regret atat de mult ca ne-am indepartat si ca nu am ramas prietene cum m promis ca o sa fim:(...

Sora de nume...Valy...o fata care zambeste oricat de grea ar fii o situatie ( mi-ar place sa fiu ca ea)...o fata puternica!! Imi e dor de tine...de prietenia dintre noi...pacat ca nu am fost instare sa o mentinem:(






 <3<3<3

Sa aveti o seara placuta si bucurati-va de prezent:*